Logické hry – letos již po deváté!

I v tomto školním roce se můžeme v adventním čase  těšit na soutěže v logických hrách, které pořádá Gymnázium pod Svatou Horou pro žáky základních škol. Soutěžit proti sobě budou tradičně pětičlenná smíšená družstva žáků druhého stupně. I letos pro ně připravujeme kombinace soutěží v oblíbených piškworkách a logických hlavolamech na počítači nebo v hexagonu a grafických hlavolamech.
Přihlásit se mohou z každé školy dvě pětičlenná družstva a doufáme, že i letos překvapíme vítěze zajímavými cenami.

Termín konání: pátek 13. prosince 2019 od 8.30 hodin (prezence od 7.45 hodin).

V příloze článku naleznete formulář přihlášky (soupisky soutěžích).

Přihlášky prosím zasílejte do 6. prosince nejlépe elektronicky na kratochvilova(zavinac)gshpb.cz nebo na gshpb(zavinac)gshpb.cz. Postačí však také, když telefonicky/e-mailem potvríte účast a počet družstev a přihlášku/soupisku přineste až na prezenci v den konání.

V družstvu vyberte jednoho žáka, který absolvuje kombinaci hexagon a grafické hlavolamy, ostaní budou pro svůj tým sbírat body v piškvorkách a lámat si hlavy u  počítačových hlavolamů.

Můžete přivést i náhradníka, pokud ho nebude třeba v družstvu, zasoutěží si individuálně v hlavolamech.

I letos chceme zachytit atmosféru her na fotografiích, prosíme pedagogický dozor, aby nás podle GDPR informoval o případném nesouhlasu rodičů soutěžích dětí.

Tuto akci vnímáme v předvánočním čase i jako příjemné přátelské společenské setkání žáků našich škol i nás učitelů Gymnázia pod Svatou s našimi kolegy ze ZŠ příbramského regionu. Těšíme se na Vás!

Za organizační tým

Mgr. Eva Kratochvílová
kratochvilova(zavinac)gshpb.cz
tel. 318 679 013 (kabinet MAT) nebo 318 679 020 (sekretariát)