Den otevřených dveří 16. ledna 2021

Milí žáci 7. a 9. ročníků, vážení rodiče,

vzhledem k situaci pro Vás připravujeme Den otevřených dveří online přes MS Teams, které využíváme též k distanční výuce našich studentů. Ve sobotu 16. ledna 2021 v čase 9 – 12 hodin se tedy budete moci připojit přes níže uvedený odkaz. Vedení školy a učitelé jazyků Vás budou informovat o studiu na našem gymnáziu a zodpoví Vaše dotazy.

 

Časový harmonogram:

9.00-9.50 Představení školy
9.50-10.30 Dotazy
10.30-11.20 Představení školy
11.20-12.00 Dotazy

Odkaz pro připojení

Před samotnou účastí na online Dni otevřených dveří doporučujeme přečíst níže uvedený návod, jak se připojit. Na konci článku si můžete prohlédnout fotografie interiéru školy a také fotografie z některých akcí.

Jak se připojit?

Doporučujeme použít klasické PC nebo notebook. Po kliknutí na odkaz se schůzkou se zobrazí nabídka s možnostmi vstupu do schůzky. Pokud již máte ve vašem zařízení nainstalovanou aplikaci Teams, klikněte na položku “Otevřít v aplikaci Teams”. Pokud však tuto aplikaci stahovat a instalovat nechcete, pokračujte kliknutím na položku “Pokračovat v tomto prohlížeči”. Doporučujeme použít MS Edge, případně nejnovější verze Mozilla Firefox nebo Google Chrome – ne všechny verze těchto prohlížečů jsou totiž podporovány.

Je možné použít i tablet nebo mobilní telefon, zde je však třeba nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci Teams (dostupné v Google Play pro Android, v App Store pro iOS).