Den otevřených dveří 16. 12. 2020

Milí žáci 7. a 9. ročníků, vážení rodiče,

vzhledem k situaci pro Vás připravujeme Den otevřených dveří online přes MS Teams, které využíváme též k distanční výuce našich studentů. Ve středu 16. prosince se tedy budete moci připojit přes odkaz, který naleznete na této stránce. Vedení školy a učitelé jazyků Vás budou informovat o studiu na našem gymnáziu a zodpoví Vaše dotazy.

Online setkání bude probíhat od 13.40 do 16.00. Časový harmonogram bude ještě upřesněn.

Před samotnou účastí na online Dni otevřených dveří doporučujeme přečíst níže uvedený návod, jak se připojit.

Jak se připojit?

Doporučujeme použít klasické PC nebo notebook. Po kliknutí na odkaz se schůzkou se zobrazí nabídka s možnostmi vstupu do schůzky. Pokud již máte ve vašem zařízení nainstalovanou aplikaci Teams, klikněte na položku “Otevřít v aplikaci Teams”. Pokud však tuto aplikaci stahovat a instalovat nechcete, pokračujte kliknutím na položku “Pokračovat v tomto prohlížeči”. Doporučujeme použít MS Edge, případně nejnovější verze Mozilla Firefox nebo Google Chrome – ne všechny verze těchto prohlížečů jsou totiž podporovány.

Je možné použít i tablet nebo mobilní telefon, zde je však třeba nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci Teams (dostupné v Google Play pro Android, v App Store pro iOS).